Online teambuildingy

 

Ochutnávka zdarma

Nechte nám na sebe kontakt, my vám zavoláme zpět a domluvíme s vámi bezplatnou ochutnávku programu. 

Kdo jsme

Společnost Dobrokar se zaměřuje na pořádání firemních akcí s dobročinným přesahem, zvyšování spokojenosti zaměstnanců a zkrášlování veřejného prostoru. Pomáháme lidem najít životní radost a firmám spokojené zaměstnance. K našim spokojeným klientům patří: 

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co je to online teambuilding

Během 1,5─2 hodinového programu se zkušeným lektorem přes Google Hangouts zjistíte, jak snadné je odprostit se od každodenních problémů. Načerpáte novou energii, stmelíte kolektiv, něco nového se dozvíte a hlavně, po dlouhé době se s vašimi kolegy potkáte nepracovně s jediným cílem: skvěle se pobavit.

Proč by vás to mělo zajímat

Podle některých studií jsou lidé při práci z domova produktivnější, než je tomu v pracovním prostředí. Přesto práce z domova bývá mnohdy více stresující a v krajním případě může vést až k syndromu vyhoření. Jak se tomuto stavu dá předejít? Stěžejní úlohu při práci na „home office“ hraje rovnováha. Ta nastává ve chvíli, kdy člověk zakomponuje do svého denního rozvrhu čas, který věnuje sám sobě. S psychikou dokáže dělat zázraky pouhých pár minut odpočinku, a to v jakékoli podobě. Pokud se vám líbí myšlenka odpočinout si a společně s kolegy načerpat nové síly v současné náročné situaci, pojďte do toho s námi. U našich online teambuildingů se zrelaxujete i pobavíte.

Nabídka online teambuildingů

  • Superhero hunt

Superhero hunt je zábavný program určený pro každého, kdo má rád výzvy. Spolu se svými kolegy se v roli superhrdinů ocitnete v americkém národním muzeu „The Smithsonian Museum“, kde na vás bude čekat série znalostních, kreativních i jiných úkolů, u nichž posílíte týmového ducha a jejichž vyluštěním přispějete k záchraně světa před dr. Zlem.

  • Kreativní teambuilding

Online teambuildingová video konference, zaměřená na podporu kreativity vašeho týmu na home-office, vám nabídne prostor pro zastavení se, společné sdílení a cvičení na rozproudění kreativity a radosti. V závěrečné fázi zpracujete strategii rozvoje kreativity vašeho týmu v následujících týdnech. 

  • Energetický restart

Energetický restart je teambuilding zaměřený na 5 největších zdrojů vaší spokojenosti. Zjistíte, jak důležitá je sebeláska a vztahová spokojenost, co je to mindfulness, včetně praktických tipů jak být tady a teď a zaměříme se i na vděčnost. Vyzkoušíte si jednoduché cviky z office jógy proti bolestem zad a připravíte plán rozvoje vaší energie v tomto období. Po teambuildingu se budete cítit uvolnění, odpočatí a nabití energií do dalších dní. 

  • Hledání nových cest

Poslechněte si inspirativní životní příběh Ondřeje Zmeškala, nevidomého sportovce, který přes svůj handicap absolvoval ty nejnáročnější běžecké a triatlonové závody světa, mimo jiné maraton na schodech velké Čínské zdi, Iron Mana, či 650-ti kilometrový přeběh celé České republiky. Společně se pobavíte o hledání nových cest, motivaci do akce a překonávání problémů v současné situaci.

Bližší informace o programech najdete ZDE.

Kolik to stojí? 

Cena programu je 6 900 Kč. Tisíc korun z této částky věnujeme neziskové organizaci dle vašeho výběru.

Ochutnávka zdarma

Nechte nám na sebe kontakt, my vám zavoláme zpět a domluvíme s vámi bezplatnou ochutnávku programu.