Inspirativní přednášky

 

PŘEDSTAVENÍ

Ondřej Zmeškal je nevidomý sportovec. Když před sedmi lety náhle ztratil zrak, nebylo to lehké období, ale právě sport ho vrátil znovu do hry. Od prvních krůčků s vodícím psem Blackem a výběhů po boku traséra se dopracoval až k účasti na výkonnostně náročných celosvětových závodech. Jak? Jednoho dne se totiž rozhodl, že místo truchlení nad svým osudem začne pomáhat dalším lidem se zrakovým postižením a stane se pro ně živoucí motivací, proč to nezabalit.

600 KM PO SLEPU, VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, IRON MAN I TOUR DE FRANCE! 

Ondra má rád výzvy.  V roce 2016 úspěšně dokončil jeden z nejnáročnějších běhů na světě, Maraton na schodech na Velké čínské zdi. Získanou medaili následně vydražil pro malého chlapce trpícího svalovou dystrofií. Následující rok hledal větší překážku, stal se jí závod IronMan. S vypětím všech sil nejdelší distanci triatlonového závodu pokořil v Německém Regensburgu za 11 hodin 10 minut a 19 sekund a umístil se na šestém místě. V roce 2018  uskutečnil  charitativní přeběh 600 KM POSLEPU napříč Českou republikou a pro malé nevidomé sportovce  ve veřejné sbírce vyběhal přes 280.000 Kč. V roce 2021 projel s traserém na tandemovém kole celý cyklistický závod Tour de France. 

PŘEDNÁŠKA

Chcete pro váš tým inspirativní přednášku, plnou aha momentů a přesahů do každodenního života? Ondra vám zábavnou formou během 3 hodin představí svůj příběh, na kterém ilustruje jak člověk může uspět navzdory nepřízni osudu. Těšit se můžete na spoustu praktických tipů, obrázků i zábavných “historek z natáčení”. Přednáška propojuje témata osobního rozvoje, sportu, handicapu a životních hodnot. 

JDETE DO TOHO S NÁMI?

Skvělé! Teď už jen stačí zavolat, nebo napsat Petru Jeřábkovi, petr@dobrokar.cz, +420 776 234 446 a domluvíme společně detaily.