DIXONS podpořil ParaCENTRUM Fénix

Krásné počasí, Brněnská přehrada lákající ke koupání a k tomu vůně grilovaných dobrot. Tyto a další lákadla vytáhla v sobotu 15. června asi tři stovky zaměstnanců společnosti Dixons Carphone na jejich každoroční Family Day, s jehož organizací letos pomáhal Dobrokar.

Pro rodiče s dětmi jsme připravili zábavný pětiboj, ve kterém si vyzkoušeli kreativní aktivity, discgolf, biatlon, jízdu na lodičkách a akvazorbing. Na posledním stanovišti, v režii naší spřátelené neziskové organizace ParaCENTRUM Fénix, poznali na vlastní kůži, jak se žije lidem po úrazech míchy. Vyzkoušeli si projet slalom na invalidním vozíku, nebo trenažer simulující jízdu na handbiku.

Výtěžek z prodeje vstupenek a charitativního prodeje dobrot během dne činil krásných 22.335 Kč.

Mockrát děkujeme Dobrokaru za zorganizování pětiboje na našem firemním BBQ a propojení s ParaCENTREM Fénix. Domluva s Dobrokarem byla výborná. Celý program profesionálně vymysleli a připravili, přišli s množstvím výborných nápadů, zohledni náš rozpočet. V den Barbecue bylo všechno připraveno včas a profesionálně. Přes vysoké teploty byla obsluha u všech atrakcích po celou dobu usměvavá a vstřícná. Petra Zítková, Office Coordinator