ČSOB vysázela stromy v Jižních Čechách

Máme rádi přírodu a naše lesy, do kterých člověk může zajít na procházku, na houby, nebo prostě jen dobít baterky. Situace s vysycháním lesů a napadením stromů kůrovcem nám není lhostejná a snažíme se tuto problematiku zařadit i do našich teambuildingů.

Proto jsme začátkem října vyjeli s dvacítkou regionálních ředitelů ČSOB do Horních Chrášťan v Jižních Čechách. V blízkých lesích jsme během odpoledního programu vysázeli 1000 nových stromků. Les nás odměnil několika košíky plnými hub. Našli jsme krásné kozáky, bedly, suchohřiby a dokonce i křemenáče!

V ekofarmě Horní Chrášťany, kde jsme byli ubytovaní, najdete nejen příjemný personál, stylové ubytování a dobré jídlo, ale pozorovat tu můžete jeleny (největší na obrázku se jmenuje Ferda), daňky, muflony a dokonce pštrosici Kevinu.

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla. Druhý den jsme proto účastníky vzali na jezdeckou vyjížďku po okolní přírodě. Pro některé to byl opravdový výstup z komfortní zóny a na koně vylezli jen s podporou a motivací kolegů. V rámci závěrečně reflexe se všichni shodli, že to byl krásný zážitek.

Plánujete firemní teambuilding, rodinný den, nebo vánoční večírek? Dejte vaši akci dobročinný přesah! Zavolejte  na tel: 776 234 446, řekněte nám vaše očekávání a nechte si zpracovat nezávaznou nabídku. Rádi přineseme více radosti a smysluplné pomoci i do vaší firmy.