Zažijte Inspiromat se Zbyňkem Frolíkem a dalšími matadory českého businessu

Každý podnikatel se občas ocitne před problémem, se kterým si tak úplně neví rady. V takových chvílích se obrací na kamarády, další podnikatele, nebo rovnou na konzultační společnosti. Často přitom k řešení stačí malá inspirace. Proto brněnská soukromá univerzita essential college přichází s novým projektem s názvem Inspiromat, ve kterém můžete zažít masterclass s opravdu zajímavými lidmi z českého businessu.

Zbyněk Frolík, zakladatel společnosti Linet, Martin Černohorksý, bývalý CEO společnosti Etnetera, či Libor Hoření, zakladatel projektů Toprecepty.cz a Dobrokáva. Nejen s těmito osobnostmi českého businessu můžete zažít některý z nadcházejících Inspiromatů. Stačí si jen vybrat téma, které vás nejvíc zajímá, zaplatit a v daný čas se přihlásit přes Zoom na setkání s vaším oblíbeným spíkrem.  Inspiromat nabízí nový formát online setkávání, který kombinuje přednášku, sdílení účastníků, praktický trénink a networking. Během dvou hodin tak v uzavřené skupině 12 lidí můžete načerpat skvělé nápady, inspiraci a know-how od hlavního řečníka i ostatních účastníků, kteří často řeší podobné problémy, jako vy.  

Jak to celé vzniklo

Projekt Inspiromat se zrodil na brněnské soukromé univerzitě essential college v hlavách podnikatelů Petra Pachera a Petra Jeřábka. „Inspiromat vznikl s vizí sdílet to nejlepší know-how z businessu. Každý měsíc plánujeme uspořádat osm až dvanáct online setkání na zajímavá témata, zejména pro majitele a ředitele malých a středních firem a obchodní zástupce. Věříme, že dnes je víc, než kdy jindy potřeba setkávat se, vzájemně se inspirovat a pomoci českým podnikatelům najít cestu z krize.“ říká ambasador Inspiromatu Petr Jeřábek. Myšlenka na podobný projekt byla v hlavách obou autorů již delší dobu. Až společné setkání začátkem letošního roku však převedlo ideu v konkrétní podnikatelský záměr. „V essential college a na Univerzitě aplikovaného managementu nabízíme to nejkvalitnější profesní vzdělávání ukončené titulem MBA. Máme praktické know-how, skvělé lektory i externí spolupracovníky a těší nás, že můžeme tyto znalosti dávat dál“ dodává Petr Pacher, spolumajitel essential college.  

Emoce v businessu, Podnikání v souladu s přírodou, či svobodný leadership

Inspiromat přináší možnost zažít masterclass s úspěšnými lidmi z businessu a osobně se s nimi pobavit na různá zajímavá témata.  Účastníci však nezůstanou jen u přednášky, ale v rámci praktického tréninku si vyzkouší převést vybrané věci přímo do praxe. A o jaké speakry a témata že se jedná? V květnu Inspiromat odstartuje opravdový matador českého businessu, pan Zbyněk Frolík z Linetu, se kterým prozkoumáme téma: Emoce v businessu. Po něm přijde Martin Černohorský, bývalý CEO Etnetery, s tématem Svobodný leadership, Libor Musil z Liko-s, se kterým budeme diskutovat na téma: Podnikání v souladu s přírodou a další zajímaví hosté“, upřesňuje ambasador projektu Petr Jeřábek.

Inspirace i dobročinný přesah

Inspiromat nabízí novou zajímavou alternativu osobního rozvoje. Celý projekt má navíc dobročinný přesah. „Každý účastník může při nákupu navýšit sumu za Inspiromat o libovolnou částku a podpořit tak dobrou věc. Stejným způsobem může speaker věnovat svůj lektorský honorář na pomoc neziskové organizaci pomáhající znevýhodněným dětem“. Vysvětluje CSR přesah celého projektu jeho spoluautor Petr Pacher.